Baba-Mama Kuponnapok információ

Kedves Vásárlóink! A Baba-Mama Kuponnapok alatt, azaz 2024.05.06-2024.05.12. között leadott rendelések várható szállítási ideje 1-5 munkanap, a rendelés leadásától számítva. Köszönjük türelmét!

Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: 8 óra

Üzemeltetési és kivitelezési vezetőhelyettes

Azonosító: 3645 Üzemeltetés

A Rossmann Magyarország üllői központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Üzemeltetési és kivitelezési osztályunk célja, hogy munkájával hatékonyan hozzájáruljon a cég stratégiájához, expanziójához, eredményességéhez. Keressük azt a vezetőhelyettes kollégát csapatunkba, aki üzemeltetési fókuszú szemlélettel, modern technológiai és energetikai módszerek alkalmazásával folyamatosan magasabb szintű támogatást tud nyújtani az üzlethálózat és az épülő logisztikai központ költséghatékony működtetéséhez.
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Üzemeltetési területen:
  • 250 drogéria üzlet, logisztikai központ és az iroda üzemeltetésének szervezése
  • Épülő logisztikai központ üzemeltetési szemléletű támogatása
  • Energia és közműszolgáltatások tendereztetése, szerződések megkötése
  • Energiamegtakarítási lehetőségek kiértékelése, beruházások lebonyolítása
  • ISO 50 001 és VDS rendszer működtetése, auditáltatása
  • 4-5 fős üzemeltetési csoport vezetése
  • Kivitelezési területen:
  • Új/felújítandó boltok kivitelezőivel és beszállítóival való aktív kapcsolattartás (kooperációk)
  • Döntéselőkészítés, szerződéskötés
  • Riportálás az ügyvezetés felé meghatározott KPI-ok alapján
  • 3-4 fős kivitelezési csoport vezetése
Mit várunk Tőled?
  • Épületüzemeltetési és kivitelezési területen eltöltött legalább 5 éves tapasztalatot
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettséget
  • Minimum 3-5 év vezetői tapasztalatot
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet és az AUTOCAD ismeretét
  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudást
  • B kategóriás jogosítványt
Előnyt jelent:
  • Retail / FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Kereskedelemben / irodaüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés
Mit kínálunk Neked?
  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhasználatra is-
  • Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Kultúrált, fiatalos munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsöt

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

Üzemeltetés

Az üzemeltetés feladata ellátni többek közt a bolthálozatok nyitásával kapcsolatos teendőket, de a boltok technikai karbantartásával és fejlődésével is ők foglalkoznak. Nagyon kötetlen munkavégzés ez, hiszen a boltjaink az ország számos városában jelen vannak. Rengeteg kihívás vár arra, aki jelentkezni akar ide.

Feltöltés alatt

Heizler Tamás

Üzemeltetési vezető

Még több állásajánlat
A webshop újra működik
A technikai problémát elhárítottuk, újra tudunk rendeléseket fogadni.