Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejű

Bér- és TB ügyintéző

Azonosító: 3698 HR

A Rossmann Magyarország üllői központjában HR csapatunk minden nap azért dolgozik, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Nálunk a teljes HR elismert stratégiai terület, ahol rengeteg lehetőség rejlik a megújulásra. Mi nem csak tömeges számfejtést végzünk, hanem komplex szakmai kérdéseket oldunk meg. Tesszük mindezt úgy, hogy közben nagyon figyelünk és vigyázunk egymásra, és tudjuk, hogy a Rossmann-nál soha nem vagyunk egyedül.
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Társadalombiztosítási pénzbeli ellátások számfejtése (Táppénz, CSED, GYED, GYÁP, Üzemi Baleset)
  • TB ellátásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Társadalombiztosítási statisztika, visszaigénylés elkészítése.
  • Részvétel a havi bérszámfejtési feladatokban
  • Járandóságok kiszámítása, letiltások levonások kezelése
  • Kilépő munkavállalók elszámolása, számukra a jogszabályban előírt igazolások kiállítása
  • Utazási költségtérítés elszámolás kezelése
  • Munkáltatói jövedelemigazolások elkészítése
Mit várunk Tőled?
  • Szakirányú végzettséget, minimum 1-3 év szakmai tapasztalatot
  • TB-, Munkaügyi-, és adó jogszabályok naprakész ismeretét és folyamatos nyomon követését
  • Folyamatos tanulásra, fejlődésre való igényt
  • Komplex gondolkodást – Ne csak a HR Operációban gondolkodj, hanem az egész vállalatban!
  • Kiváló kommunikációs készséget – Támogasd munkavállalóinkat szakmai kérdéseikben!
  • Proaktivitást – Vedd észre a fejlesztendő pontokat, és tegyél konstruktív javaslatokat!
Előnyt jelent:
  • Nexon program haladó ismerete
Mit kínálunk Neked?
  • Felelősségteljes feladatkört – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Rugalmasságot – A próbaidő után akár heti 1-2 nap home office lehetőséged lesz.
  • Laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is-
  • Kiszámítható munkarendet
  • Munkába járási támogatást vagy Budapestről céges busz használatát
  • Alapos betanítást és folyamatos szakmai támogatást – Ha elakadsz valamiben, együtt lépünk tovább.
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és napi rendszerességgel gyümölcsöt

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

HR

A HR osztályunkon nagyon színes és sokrétű munkát végzünk, de minden tevékenységünk ugyanazt a célt szolgálja: elégedett és elkötelezett munkatársak egy stabil, emberközpontú és innovatív szervezetben. Végig kísérjük a munkatársaink Rossmannos életútját: toborzunk, segítjük a kiválasztást majd pedig a beillesztést, képzési-, fejlesztési és fejlődési lehetőségeket kínálunk. Munkatársaink megtartása érdekében elkötelezettség méréseket végzünk, melyek eredményeire akcióterveket, projekteket építünk, és olyan munkáltatói márkát építünk, amellyel mi magunk is maradéktalanul és jószívvel tudunk azonosulni. A HR Operációs csoportunk pedig biztosítja munkatársaink számára a Rossmannos életútjuk különböző állomásaihoz a megfelelő adminisztrációs hátteret, a törvényi és jogszabályi megfelelőséget és természetesen a pontos, precíz bérfizetést.

Folyamataink középpontjában munkatársaink állnak, emberközpontú kultúrát teremtünk.

Kiss Judit

HR vezető

Kiss Judit
Még több állásajánlat
A webshop újra működik
A technikai problémát elhárítottuk, újra tudunk rendeléseket fogadni.