Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: 8 óra

Diszponens - készletgazda

Azonosító: 3713 Logisztikai iroda

A Rossmann Magyarország üllői központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Diszponens csoportunk fő célkitűzése, hogy a központi raktár és az üzletek készleteit optimális szinten tartsa. Ehhez keressük azt a diszponens kollégát, aki gondoskodik az üllői raktárunkban és/vagy az üzlethálózatunkban megtalálható termékek megfelelő készletéről. Ha számodra is fontos, hogy a központi raktárunkban, ezáltal a boltjaink polcain is a vásárlóink mindig megtalálják azt amire vágynak, akkor gyere és csatlakozz készletgazdálkodási csapatunkhoz!
Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Megrendelések készítése, továbbítása a beszállítóknak, illetve a központi raktárnak
  • Rendelési napok és időpontok betartása, rendszerszintű karbantartása
  • Minimum rendelési mennyiségek/értékek szem előtt tartása
  • Biztonsági készletek felülvizsgálata és beállítása
  • Rendelési egységek optimalizálása, rendszeres karbantartása
  • Szezonális ingadozások hatásainak kezelése
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
Mit várunk Tőled?
  • Legalább 1-3 év áruellátási területen szerzett rendelési tapasztalatot
  • Magabiztos Excel tudást, árugazdálkodási rendszerben való jártasságot
  • Minimum középfokú végzettséget
  • Önálló, strukturált munkavégzést
  • Analitikus és folyamatorientált gondolkodást
Előnyt jelent:
  • Kiskereskedelmi tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
Mit kínálunk Neked?
  • Laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhívásra is-
  • Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapestről, vagy üzemanyag támogatást
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és napi rendszerességgel gyümölcsöt
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

Logisztikai iroda

Logisztikán a legfontosabb célunk a boltok áruellátottsága, illetve a webshopos vevői rendelések pontos, gyors és hatékony kiszolgálása. Hozzánk tartozik a készletek menedzselése, raktári és webshop aktivitás, továbbá a transzport – kiszállítás. Nagyon dinamikus, gyakran változó piaci környezetben kell, hogy megálljuk a helyünket. Büszkék vagyunk arra, hogy új folyamatokat, fejlesztéseket vezettünk be és strukturált folyamatfejlesztéssel törekszünk az elérhető legjobb minőségre, a megfelelő költségstruktúrával.

Nincsen két ugyanolyan nap, minden nap más és más.

Szuchy Csaba

Logisztikai vezető

Még több állásajánlat
A webshop újra működik
A technikai problémát elhárítottuk, újra tudunk rendeléseket fogadni.