Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: Teljes munkaidőben

Készletgazda - Diszponens

Azonosító: 2901 Logisztika

Főbb feladatok
  • Központi, akciós és bolti rendelések készítése, feldolgozása és optimalizálása
  • Rendelési napok és időpontok betartása, rendszerszintű karbantartása
  • Minimum rendelési mennyiségek/értékek szem előtt tartása
  • Biztonsági készletek, egyéb rendszerparaméterek felülvizsgálata és beállítása
  • Rendelési egységek felülvizsgálata, rendszeres karbantartása
  • Meghatározott készletszintek, forgási sebesség figyelembevétele, készletek optimális szinten tartása
  • Szezonális ingadozások hatásainak kezelése
  • Értékesítési előrejelzések készítése
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, az üzletekkel és a beszállító partnerekkel
Munkakör betöltésének feltételei
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol / német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás, komplexitás kezelése
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Kereskedelmi/logisztikai ismeret
  • Rendelési tapasztalat
Amit kínálunk
  • További fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk - biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Időnként bulizni és sportolni járunk
  • Folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)
  • Munkavégzéshez laptopot, telefont biztosítunk
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy saját autóval való bejárás esetén üzemanyag támogatást adunk

Béren kívüli juttatásaink

Munkacipő
Vállalati dolgozói csomag
Munkaruha
Szociális háló
Leltárprémium
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
Ajándék a jubilálóknak
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Céges buszjárat
Egészségnap
Frissítő masszázs
Gyümölcs

Logisztika

Logisztikán a legfontosabb célunk a boltok áruellátottsága, illetve a webshopos vevői rendelések pontos, gyors és hatékony kiszolgálása. Hozzánk tartozik a készletek menedzselése, raktári és webshop aktivitás, továbbá a transzport – kiszállítás. Nagyon dinamikus, gyakran változó piaci környezetben kell, hogy megálljuk a helyünket. Büszkék vagyunk arra, hogy új folyamatokat, fejlesztéseket vezettünk be és strukturált folyamatfejlesztéssel törekszünk az elérhető legjobb minőségre, a megfelelő költségstruktúrával.

Nincsen két ugyanolyan nap, minden nap más és más.

Szuchy Csaba

Logisztikai vezető

Még több állásajánlat