Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: Teljes munkaidőben

Beruházási Projektmanager

Azonosító: 2841 Üzemeltetés

Főbb feladatok
  • Cégünk új ipari logisztikai ingatlan beruházásának teljes körű koordinálása, a projekt megvalósításának felügyelete, valamint a külső és belső partnerekkel való kommunikáció összefogása, összhangban a logisztikai folyamatokkal.
  • Beruházói képviselet
  • Ajánlatkérések, tendereztetés, szerződéskötések
  • Műszaki egyeztetések
  • Minőségi megvalósulás ellenőrzése
  • Engedélyeztetési folyamatok lebonyolítása
  • Projekt utókövetés
Munkakör betöltésének feltételei
  • Ipari létesítmények kivitelezésében és beruházásában legalább 3-5 éves tapasztalat, vagy 2 hasonló megvalósult projekt vezetése
  • 3-5 év projektmanagementben eltöltött tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Leinformálható referencia elengedhetetlen a munkavégzéshez
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Logisztikai automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Építész- vagy építőmérnöki diploma
  • Épületgépészetben és épületvillamosságban való jártasság
Amit kínálunk
  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)
  • Munkaszerződéses foglalkoztatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cégautó, laptop, mobiltelefon

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

Üzemeltetés

Az üzemeltetés feladata ellátni többek közt a bolthálozatok nyitásával kapcsolatos teendőket, de a boltok technikai karbantartásával és fejlődésével is ők foglalkoznak. Nagyon kötetlen munkavégzés ez, hiszen a boltjaink az ország számos városában jelen vannak. Rengeteg kihívás vár arra, aki jelentkezni akar ide.

Egy szabadszellemben dolgozó vidám osztály vagyunk,
ezt képviseljük és ebben dolgozunk.

Horony Szabolcs

Üzemeltetési vezető

Még több állásajánlat