Rossmann

Munkavégzés helye: ÜllőTípusa: Határozatlan idejűNapi munkaidő: Teljes munkaidőben

Logisztikai HR koordinátor

Azonosító: 2824 Munkaügy

Főbb feladatok
  • Logisztikai raktár működésének támogatása HR oldalról
  • Folyamatos kapcsolattartás a raktári munkatársakkal
  • Munkavállalói jólét napi szintű monitorozása
  • Munkatársi elégedettségi szint emelése érdekében javaslatok tétele, aktív közreműködés a megvalósításban
  • Elégedettségi felmérésben való közreműködés
  • Kommunikációs csatorna a vezetők és a munkatársak között
  • Stratégiai döntések bevezetésének előkészítése
  • Vezetői döntések kommunikációs támogatása
  • Munkavállalók érdekképviselete
  • Folyamatos együttműködés a logisztikai vezetéssel
  • Új belépő kollégák beillesztésének támogatása
  • Munkaügyi adminisztrációs folyamatban való aktív részvétel
Munkakör betöltésének feltételei
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Irodai és raktári jelenlét vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Magasfokú szociális érzékenység
  • Önálló precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, kommunikatív személyiség
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Raktári munkaügyi területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk
  • Biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet és jól felszerelt konyha és szociális helyiség vár
  • Időnként bulizni és sportolni járunk
  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Üllői munkavégzéshez Budapestről céges busszal segítjük a bejárást, vagy üzemanyag támogatást adunk
  • Folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)

Béren kívüli juttatásaink

Szociális háló
Multi-pay kifizetés: nettó 7500 Ft/hó
Dolgozói kedvezmény: 10%
Sajátmárkás ajándék
Ajándék a jubilálóknak
Plusz szabadság a jubilálóknak
Azonnali Rossmann+ Arany VIP tagság
13. havi fizetés
Kávé
Egészségnap
Irodai masszázs
Gyümölcs
Vállalati dolgozói csomag
Szakmai továbbképzések/nyelvtanulás

Munkaügy

Még több állásajánlat